Zawody Pływackie o Puchar Wójta

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

19 czerwca 2017

Podczas II zawodów pływackich o Puchar Wójta Gminy Bochnia na Krytej Pływalni w Proszówkach flagową dyscypliną była sztafeta, w której wzięli udział zawodnicy w każdej kategorii wiekowej. 

Po raz kolejny bezkonkurencyjni w sztafecie pływackiej okazali się uczniowie z ZSG w Proszówkach. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna z ZSG w Gawłowie, a trzecie miejsce przypadło ZSG w Stanisławicach. Szkoły, które zajęły I,II i III miejsce otrzymają puchar, medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe podczas Święta Gminy Bochnia 09.07.17 o godz. 18.00 w Słomce.

Oprócz sztafety odbyły się zawody indywidualne, zwycięzcami edycji 2017 są następujące osoby:

25 m KRAUL DZIEWCZĘTA KL. 1-2

1. Pac Agnieszka – Damienice
2. Zagórska Katarzyna – Siedlec
3. Dybza Anna – Stanisławice

25 m KRAUL CHŁOPCY KL. 1-2

1. Ciężarek Michał – Nieszkowice Wielkie
2. Kamionka Piotr – Gawłów
3. Rodak Emanuel – Nieszkowice Wielkie

25 m STYL KLASYCZNY DZIEWCZĘTA KL. 1-2

1. Moneta Aleksandra – Bogucice
2. Zagórska Katarzyna – Siedlec
3. Skoczek Weronika – Gawłów

25 m STYL KLASYCZNY CHŁOPCY KL. 1-2

1. Ciężarek Michał – Nieszkowice Wielkie
2. Rodak Emanuel – Nieszkowice Wielkie

25 m STYL GRZBIETOWY DZIEWCZĘTA KL.1-2

1. Zagórska Katarzyna – Siedlec
2. Pac Agnieszka – Damienice
3. Botkowska Zuzanna – Proszówki

25 m STYL GRZBIETOWY CHŁOPCY KL. 1-2

1. Rodak Emanuel – Nieszkowice Wielkie
2. Ciężarek Michał – Nieszkowice Wielkie

25 m KRAUL DZIEWCZĘTA KL. 3-4

1. Skoczek Małgorzata – Gawłów
2. Mroczek Kinga – Proszówki
3. Batko Alicja – Stanisławice

25 m KRAUL CHŁOPCY 3-4

1. Imiołek Michał – Damienice
2. Biernat Kacper – Proszówki
3. Przybyłko Tomasz – Proszówki

25 m STYL KLASYCZNY DZIEWCZĘTA KL. 3-4

1. Batko Alicja – Stanisławice
2. Skoczek Małgorzata – Gawłów
3. Obrał Aleksandra – Nieszkowice Wielkie

25 m STYL KLASYCZNY CHŁOPCY KL. 3-4

1. Imiołek Michał – Damienice
2. Biernat Kacper – Proszówki
3. Ciemała Kamil – Nieszkowice Wielkie

25 m STYL GRZBIETOWY DZIEWCZĘTA KL. 3-4

1. Skoczek Małgorzata – Gawłów
2. Mroczek Kinga – Proszówki
3. Naruszewicz Łucja – Łapczyca

25 m STYL GRZBIETOWY CHŁOPCY KL. 3-4

1. Biernat Kacper – Proszówki
2. Imiołek Michał – Damienice
3. Przybyłko Tomasz – Proszówki
50 m KRAUL DZIEWCZĘTA KL. 5-6

1. Poznańska Joanna – Damienice
2. Stokłosa Gabriela – Nieszkowice Wielkie
3. Węgrzyn Amelia – Stanisławice

50 m KRAUL CHŁOPCY KL.5-6

1. Bielewicz Oskar – Nieszkowice Wielkie
2. Batko Adam – Stanisławice
3. Wełna Marcin – Nieszkowice Wielkie

50 m STYL KLASYCZNY DZIEWCZĘTA KL. 5-6

1. Poznańska Joanna – Damienice
2. Rudnik Zuzanna – Pogwizdów
3. Wielgus Małgorzata – Baczków

50 m STYL KLASYCZNY CHŁOPCY KL. 5-6

1. Bielewicz Oskar – Nieszkowice Wielkie
2. Batko Adam – Stanisławice
3. Smęda Eryk – Gawłów

50 m STYL GRZBIETOWY DZIEWCZĘTA KL. 5-6

1. Poznańska Joanna – Damienice
2. Wielgus Małgorzata – Baczków
3. Węgrzyn Amelia – Stanisławice

50 m STYL GRZBIETOWY CHŁOPCY KL. 5-6

1. Bielewicz Oskar – Nieszkowice Wielkie
2. Kochanik Krystian – Baczków
3. Staśko Kacper – Baczków

50 m KRAUL DZIEWCZĘTA – GIMNAZJUM

1. Wesołowska Małgorzata – Siedlec
2. Stępień Anna – Proszówki
3. Waśko Gabriela – Gawłów

50 m KRUL CHŁOPCY – GIMNAZUJ

1. Wójcik Marcin – Proszówki
2. Makowiecki Paweł – Gawłów
3. Ucisko Konrad – Stanisławice

50 m STYL KLASYCZNY DZIEWCZĘTA GIMNAZJUM

1. Waśko Gabriela – Gawłów
2. Stępień Anna – Proszówki
3. Witkowska Wiktoria – Proszówki

50 m STYL KLASYCZNY CHŁOPCY GIMNAZJUM

1. Wójcik Marcin – Proszówki
2. Makowiecki Paweł – Gawłów
3. Paluch Hubert – Nieszkowice Wielkie

50 m STYL GRZBIETOWY DZIEWCZĘTA GIMNAZJUM

1. Migdał Anna – Łapczyca
2. Waśko Gabriela – Gawłów
3. Stępień Anna – Proszówki

50 m STYL GRZBIETOWY CHŁOPCY GIMNAZJUM

1. Ucisko Konrad – Stanisławice
2. Makowiecki Paweł – Gawłów
3. Tokarz Dawid – Pogwizdów

Galeria

  • Powiększ zdjęcie II Zawody Pływackie o Puchar Wójta

    II Zawody Pływackie o Puchar Wójta

  • Powiększ zdjęcie II Zawody Pływackie o Puchar Wójta

    II Zawody Pływackie o Puchar Wójta

  • Powiększ zdjęcie II Zawody Pływackie o Puchar Wójta

    II Zawody Pływackie o Puchar Wójta

  • Powiększ zdjęcie II Zawody Pływackie o Puchar Wójta

    II Zawody Pływackie o Puchar Wójta

  • Powiększ zdjęcie II Zawody Pływackie o Puchar Wójta

    II Zawody Pływackie o Puchar Wójta