Zawody Pływackie o Puchar Wójta
19 czerwca 2017
Podczas II zawodów pływackich o Puchar Wójta Gminy Bochnia na Krytej Pływalni w Proszówkach flagową dyscypliną była sztafeta, w której wzięli udział zawodnicy w każdej kategorii wiekowej.
Po raz kolejny bezkonkurencyjni w sztafecie pływackiej okazali się uczniowie z ZSG w Proszówkach. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna z ZSG w Gawłowie, a trzecie miejsce przypadło ZSG w Stanisławicach. Szkoły, które zajęły I,II i III miejsce otrzymają puchar, medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe podczas Święta Gminy Bochnia 09.07.17 o godz. 18.00 w Słomce.
Oprócz sztafety odbyły się zawody indywidualne, zwycięzcami edycji 2017 są następujące osoby:
25 m KRAUL DZIEWCZĘTA KL. 1-2
1. Pac Agnieszka – Damienice
2. Zagórska Katarzyna – Siedlec
3. Dybza Anna – Stanisławice
25 m KRAUL CHŁOPCY KL. 1-2
1. Ciężarek Michał – Nieszkowice Wielkie
2. Kamionka Piotr – Gawłów
3. Rodak Emanuel – Nieszkowice Wielkie
25 m STYL KLASYCZNY DZIEWCZĘTA KL. 1-2
1. Moneta Aleksandra – Bogucice
2. Zagórska Katarzyna – Siedlec
3. Skoczek Weronika – Gawłów
25 m STYL KLASYCZNY CHŁOPCY KL. 1-2
1. Ciężarek Michał – Nieszkowice Wielkie
2. Rodak Emanuel – Nieszkowice Wielkie
25 m STYL GRZBIETOWY DZIEWCZĘTA KL.1-2
1. Zagórska Katarzyna – Siedlec
2. Pac Agnieszka – Damienice
3. Botkowska Zuzanna – Proszówki
25 m STYL GRZBIETOWY CHŁOPCY KL. 1-2
1. Rodak Emanuel – Nieszkowice Wielkie
2. Ciężarek Michał – Nieszkowice Wielkie
25 m KRAUL DZIEWCZĘTA KL. 3-4
1. Skoczek Małgorzata – Gawłów
2. Mroczek Kinga – Proszówki
3. Batko Alicja – Stanisławice
25 m KRAUL CHŁOPCY 3-4
1. Imiołek Michał – Damienice
2. Biernat Kacper – Proszówki
3. Przybyłko Tomasz – Proszówki
25 m STYL KLASYCZNY DZIEWCZĘTA KL. 3-4
1. Batko Alicja – Stanisławice
2. Skoczek Małgorzata – Gawłów
3. Obrał Aleksandra – Nieszkowice Wielkie
25 m STYL KLASYCZNY CHŁOPCY KL. 3-4
1. Imiołek Michał – Damienice
2. Biernat Kacper – Proszówki
3. Ciemała Kamil – Nieszkowice Wielkie
25 m STYL GRZBIETOWY DZIEWCZĘTA KL. 3-4
1. Skoczek Małgorzata – Gawłów
2. Mroczek Kinga – Proszówki
3. Naruszewicz Łucja – Łapczyca
25 m STYL GRZBIETOWY CHŁOPCY KL. 3-4
1. Biernat Kacper – Proszówki
2. Imiołek Michał – Damienice
3. Przybyłko Tomasz – Proszówki
50 m KRAUL DZIEWCZĘTA KL. 5-6
1. Poznańska Joanna – Damienice
2. Stokłosa Gabriela – Nieszkowice Wielkie
3. Węgrzyn Amelia – Stanisławice
50 m KRAUL CHŁOPCY KL.5-6
1. Bielewicz Oskar – Nieszkowice Wielkie
2. Batko Adam – Stanisławice
3. Wełna Marcin – Nieszkowice Wielkie
50 m STYL KLASYCZNY DZIEWCZĘTA KL. 5-6
1. Poznańska Joanna – Damienice
2. Rudnik Zuzanna – Pogwizdów
3. Wielgus Małgorzata – Baczków
50 m STYL KLASYCZNY CHŁOPCY KL. 5-6
1. Bielewicz Oskar – Nieszkowice Wielkie
2. Batko Adam – Stanisławice
3. Smęda Eryk – Gawłów
50 m STYL GRZBIETOWY DZIEWCZĘTA KL. 5-6
1. Poznańska Joanna – Damienice
2. Wielgus Małgorzata – Baczków
3. Węgrzyn Amelia – Stanisławice
50 m STYL GRZBIETOWY CHŁOPCY KL. 5-6
1. Bielewicz Oskar – Nieszkowice Wielkie
2. Kochanik Krystian – Baczków
3. Staśko Kacper – Baczków
50 m KRAUL DZIEWCZĘTA – GIMNAZJUM
1. Wesołowska Małgorzata – Siedlec
2. Stępień Anna – Proszówki
3. Waśko Gabriela – Gawłów
50 m KRUL CHŁOPCY – GIMNAZUJ
1. Wójcik Marcin – Proszówki
2. Makowiecki Paweł – Gawłów
3. Ucisko Konrad – Stanisławice
50 m STYL KLASYCZNY DZIEWCZĘTA GIMNAZJUM
1. Waśko Gabriela – Gawłów
2. Stępień Anna – Proszówki
3. Witkowska Wiktoria – Proszówki
50 m STYL KLASYCZNY CHŁOPCY GIMNAZJUM
1. Wójcik Marcin – Proszówki
2. Makowiecki Paweł – Gawłów
3. Paluch Hubert – Nieszkowice Wielkie
50 m STYL GRZBIETOWY DZIEWCZĘTA GIMNAZJUM
1. Migdał Anna – Łapczyca
2. Waśko Gabriela – Gawłów
3. Stępień Anna – Proszówki
50 m STYL GRZBIETOWY CHŁOPCY GIMNAZJUM
1. Ucisko Konrad – Stanisławice
2. Makowiecki Paweł – Gawłów
3. Tokarz Dawid – Pogwizdów
Galeria
Rozwiń Metryka
Podmiot udostępniający informację: | |
---|---|
Data utworzenia: | 2017-06-19 |
Data publikacji: | 2017-06-19 |
Osoba sporządzająca dokument: | |
Osoba wprowadzająca dokument: | UG Bochnia |
Liczba odwiedzin: | 2279 |